محل تبلیغات شما
ناگفته‌های زنی تونسی را می‌خوانید که مدتی قبل به عضویت داعش درآمده بود، اما به دلیل نافرمانی توسط تروریست ها اسیر شد.

بعد از اینکه مشخص شد نام رمز عملیات به هلاکت رساندن ابوبکر البغدادی "کایلا مولر" یعنی همان برده جنسی رهبر داعش بوده، بسیاری از رسانه‌ها مجددا به بررسی زندگی او پرداختند. " کایلا مولر" فعال حقوق بشر آمریکایی بود که در آگوست سال ۲۰۱۳ در شهر حلب سوریه و پس از خروج از بیمارستان تحت نظارت "پزشکان بدون مرز" به گروگان داعش در آمد. او مدت‌ها به عنوان برده جنسی در اختیار ابوبکر البغدادی قرار گرفته بود. گفته می‌شود "مولر" در جریان حملات علیه داعش کشته شد.

ماجرای برده جنسی که داعشی‌ها با چکش او را کشتند/ شباهت داستان مولر و دختر اتریشی؛ چرا این دو اسیر ابتدا اعلام رضایت کردند؟

ادعای شکنجه و بغدادی به کایلا در حالی مطرح شد که خانواده مولر در بهار سال گذشته میلادی نامه ای از دخترشان منتشر کردند. کایلا در آن نامه نوشته بود:" می‌خواهم بدانید من در شرایط امنی هستم. کاملا سالم هستم .من با کمال احترام و مهربانی درمان شدم."

با این حال، مادر کایلا گفته او بر اساس نامه دخترش بر این گمان بوده که او سالم و در مکانی امن نگهداری می‌شده است تا اینکه در ماه ژوئن و در دیدار با مقامات FBI به او اطلاع داده شده دخترش پیش از مرگ مورد شکنجه قرار گرفته و به او به عنوان برده جنسی شده است.

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

کایلا ,برده ,مولر ,جنسی ,داعش ,البغدادی ,برده جنسی ,عنوان برده ,قرار گرفته ,ابوبکر البغدادی ,به او

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

mvsdl mtshahrouz baldiffchicad پرند وب Dalia's page گروه جهادی شهید علی برقی وبلاگ پیشران کنترل سوره محمد گروه عربی و معارف منطقه ترکمانچای دانلود جزوات آموزشی - شبیه سازی با سیلواکو