محل تبلیغات شما

معاون ضد جاسوسی این وزارتخانه افزود: افسران اطلاعاتی بیگانه با بهره‌گیری از روش‌های پیچیده و متنوع اطلاعاتی، درصدد انجام جاسوسی نسبت به پروژه‌های هسته‌ای، ی، اقتصادی، نظامی و زیرساختی با هدف سرویس‌های اطلاعاتی سیا، موساد و برخی کشور‌های اروپایی مرتبط با پرونده‌های جاسوسی اخیر؛ خرابکاری در زیرساخت‌ها، پروژه‌ها، تشدید تحریم‌های ظالمانه و ممانعت از دستیابی جمهوری اسلامی ایران به دانش و تکنولوژی‌های نوین و همچنین ایجاد چالش در روابط جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های همسو بوده که این تلاش‌ها و اقدامات مذبوحانه با هوشیاری و اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) با شکست مواجه شد.

او ضمن هشدار به تمامی افرد فریب خورده، خائن و دشمنان آشکار و پنهان جمهوری اسلامی ایران تاکید کرد در راستای امنیت ملی در هیچ نقطه‌ای از دایره اشراف و اقدام سربازان گمنام امام زمان (عج) در آمان نبوده و به ملت شریف و عزیز اسلامی اطمینان می‌دهیم با هر توطئه دشمنان متخاصم با قاطعیت مقابله و برخورد خواهیم کرد.

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

جاسوسی ,اسلامی ,اطلاعاتی ,جمهوری ,کشور‌های ,اشراف ,جمهوری اسلامی ,اسلامی ایران ,گمنام امام ,امام زمان ,سربازان گمنام ,جمهوری اسلامی ایران

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

sedetena whistcasbove sasquoribor شیگت پدیا بزرگترین سایت تفریح وسرگرمی وبلاگ من سئو ترجمه و بررسی آهنگ های تیلور سویفت من و تو من او