محل تبلیغات شما
صفحه اینستاگرامی نوجوان منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله ‌ای، دیدار رهبر انقلاب با خانواده شهدای ارمنی را منتشر کرد.

دیدار میلادی صفحه منتسب به دفتر حفظ و نشر آثار آیت الله ‌ای که مخصوص نوجوانان است، پستی را برگرفته از سخنان رهبر انقلاب در خصوص شهدای ارمنی به اشتراک گذاشت. این متن تاکید و اهمیت رهبر انقلاب در خصوص تکریم خانواده‌های شهدا به خصوص شهدای ارمنی را به نمایش می‌گذارد.

در ادامه متن و تصویر این دیدار را مشاهده می‌کنید:

دیدار میلادی

معرفی کتاب مسیح در شب قدر

نگاهی به کتاب مسیح در شب قدر»، شرح دیدار حضرت آیت‌الله العظمی ‌ای با خانواده شهدای ارمنی

"شاید وقتی گذرتان به قطعه شهدای بهشت زهرا افتاده، شما هم مثل من روی بعضی اسم‌ها بیشتر مانده‌اید. بعضی اسم‌ها به گوشتان ناآشنا آمده و با تعجب، آن‌ها را چندبار با خودتان تکرار کرده‌اید؛ آن‌قدر که بلدتَری از راه آمده و راز این‌اسم‌ها را برایتان فاش کرده تا بفهمید بر مزار شهدای ارمنی ایستاده‌اید. آن‌وقت فهمیده‌اید که پابه‌پای پدران و برادران مسلمان شما، بزرگ‌مردانی از آیینی دیگر هم برای این‌سرزمین، جان داده‌اند. آن‌وقت آن‌اسم‌ها آشنا شده‌اند: گالوست، ژان، رازمیک، وارطان، ژرژ.

در این میان، یک‌نفر دیگر هم هست که این‌نام‌ها برایش سخت مهم و متفاوت‌اند. کسی هست که شهدای ارمنی و مسیحی کشورمان برایش بسیار عزیزند و تفقد و احوال‌پرسی از خانواده‌های آن‌ها، پای ثابت سال‌های عمر اوست؛ حتی وقتی مهم‌ترین‌چهره ی یک‌کشور است و حجم کار و دل‌مشغولی‌هایش خیلی بیشتر از همه ما.
مسیح در شب قدر»، کتابی است که این‌نام‌های آشنا را به‌وفور در آن پیدا می‌کنید.

ماشین توقف می‌کند. از ماشین پیاده می‌شویم و زنگ طبقه دوم ساختمان سفیدرنگی را که منزل شهید الله‌دادیان» است، می‌زنیم. پدر شهید تا از آیفون صدایم را می‌شنود، من را به‌جامی‌آورد و با خوشحالی، با گفتن خیلی خوش آمدید»، در را به رویمان باز می‌کند. به خودم می‌گویم بنده خدا از آمدن من این‌همه خوشحال شده. اگر بفهمد مهمان اصلی‌اش حضرت آقاست، دیگر ببین چه حالی خواهد شد!

فقط پنج‌دقیقه وقت داریم تا موارد حفاظتی را بررسی کنیم و به خانواده اطلاع بدهیم که مهمانشان چه کسی است. معمولاً تا یکی، دودقیقه قبل از ورود حضرت آقا، خانواده‌ها اطلاع ندارند که قرار است چه اتفاقی بیفتد. چون از قبل به آن‌ها می‌گوییم که یکی از مسئولان قرار است بیاید خانه‌تان. یا مثلاً می‌گوییم که قرار است بیاییم درباره شهیدتان مصاحبه کنیم. آن‌اول‌ها، حتی قبل از ورود آقای ‌ای هم بهشان نمی‌گفتیم که قضیه چیست و آقا که وارد می‌شدند، مات و مبهوت می‌ماندند که چه اتفاقی افتاده! بعد، به سفارش خود حضرت آقا، قرار شد چنددقیقه قبل از ورود ایشان که منع حفاظتی هم ندارد، به خانواده‌ها اطلاع بدهیم تا وقت ورود ایشان هول نشوند و لااقل بدانند مهمانشان چه کسی است.
با دسته‌گل و قاب عکسی از امام خمینی، چهارنفری وارد منزل شهید می‌شویم» "

.

.

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

شهدای ,ارمنی ,هم ,رهبر ,خانواده ,حضرت ,شهدای ارمنی ,رهبر انقلاب ,در شب ,با خانواده ,قرار است ,خصوص شهدای ارمنی ,خانواده شهدای ارمنی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

cithureter موزیک صدا lylewinnsar یا مهدی (عج) creasdematin Gloria's collection bagmedesur بانویِ صبح concpuncconri condageagib