محل تبلیغات شما
در فرازی از وصیت‌نامه شهید ناصر لطف پور محمد آبادی» آمده است: اما خواهرم، تو هم با حفظ حجابت پاسدار خون من باش و زینب‌وار زندگی کن. با حفظ حجابت پاسدار خون من باش ناصر لطف پور محمد آبادی» هجدهم اردیبهشت ماه 1348 در شهرستان ورامین به دنیا آمد. او تا پایان دوره راهنمایی درس خواند و  سپس به عنوان بسیجی در جبهه حضور یافت. این شهید گرانقدر در بیست و دوم اسفندماه 1363 در شرق رود دجله عراق بر اثر اصابت ترکش خمپاره به شهادت رسید.

پیکر وی مدت‌ها در منطقه بر جا ماند و پانزدهم تیر ماه 1376 پس از تفحص در گلستان شهدای سید فتح الله زادگاهش به خاک سپرده شد. 

بخشی از وصیت نامه شهید

بارالها، تو را حمد و سپاس می‌گویم که مرا از جهالت و پلیدی ها نجات دادی و توفیق جهاد در راهت و در پایان سعادت و شهادت در راهت نصیب این بنده حقیر خود فرمودی.

به نام خالق سبحان که دهنده جان اوست و گیرنده جان نیز اوست. آن خدایی که انسان را آفرید تا چند روزی و در این دنیا فانی زندگی کند و خود سرنوشت خود را تعیین کند. آن خدایی که انسان را خلیفه خود در زمین قرار داد و تمام نعمات و رحمات بیکرانش را بر او ارزانی داشت.

اما این انسان عصیانگر در عوض سپاس و ستایش پروردگارش او را ناسپاسی کرد و همچون من گنهکار شکر نعمتهای الهی را بجای نیاورد و در طغیان کرد و به سوی گناهان روی آورد.

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

انسان ,شهید ,حجابت ,باش ,خون ,خدایی ,و در ,خون من ,حجابت پاسدار ,با حفظ ,من باش

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

بزرگ ترین بسته های آموزشی اشتغال زایی و کسب درآمد tentpolocphy حقیقت آرامش بخش و آزار دهندست وبلاگ من جمعیت احیای انسانی کنگره ۶٠ نمایندگی کرمانشاه خریدار ضایعات کاغذ باطله و کتاب و مجله باطله شهر دهق دانلود رایگان فیلم من و شارمین دفتــــر آی سی تی آقــــــبلاغ انجمن حافظان قرآن کریم استان البرز