محل تبلیغات شما
شهید محمدتقی غیور انزله» در تاریخ ۱۳۴۸/۰۶/۰۴ در مشهد به دنیا آمد و در تاریخ ۱۳۶۶/۲/۲ در منطقه ماووت عراق در عملیات کربلای ۱۰ به شهادت رسید و در حرم مطهر حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) به خاک سپرده شد.

نمیدانم چه می‌شود که یک پسر ۱۸ ساله برای خود عارفی می‌شود و ما با چندین سال نفس گرفتن از خدا هنوز راه را پیدا نکرده و در خم یک کوچه مانده‌ایم. چطور می‌شود که دل از دنیا می‌کند و فقط عشق به معبود برای او همه دنیایش می‌شود و چون مادرش فاطمه اهرا (س) در سن ۱۸ سالگی و همانند نوزاد شیرخوار کربلا در کربلای ایران شهید می‌شود.

شهید محمدتقی غیور انزله» در تاریخ ۱۳۴۸/۰۶/۰۴ در مشهد به دنیا آمد و در تاریخ ۱۳۶۶/۲/۲ در منطقه ماووت عراق در عملیات کربلای ۱۰ به شهادت رسید و در حرم مطهر حضرت علی ابن موسی‌الرضا (ع) به خاک سپرده شد. برادر خرسند با بایان خاطره‌ای به شرح چگونگی شهادت وی و حالات و روحیات عرفانی این شهید عزیز پرداخته است که در ادامه می‌خوانید.

۱۶ ساله بود و از یک خانواده ، اطلاعات مذهبی فراوانی داشت. بچه‌ها او را عارف کوچولو صدا می‌کردند. در خط سوم، جایی که قبضه‌های خمپاره مستقر بودند، قرار داشتیم. می‌خواستم با او خداحافظی کنم. هر چه دنبالش گشتم نبود، عاقبت کنار رودخانه پیدایش کردم.

نشسته بود، با خودش زمزمه‌هایی داشت و آهسته گریه می‌کرد. به شوخی گفتم: چیه؟ خلوت کردی، التماس دعا.

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

می‌شود ,تاریخ ,شهادت ,۲ ,شهید ,حضرت ,و در ,در تاریخ ,رسید و ,حرم مطهر ,شهادت رسید

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

parmarstelmort تور فرانسه 96 | تور فرانسه نوروز 97 | تور پاریس تور ارمنستان fronanesof دانلود(آچار) سایت گروه عکاسی انجمن هنرهای تجسمی خرمشهر paepajilus گریه های امپراطور - دریچه ای رو به فرهنگ و ادبیات معاصر اساس تربیت trinkecyto