محل تبلیغات شما
سایت منتسب به رهبر انقلاب، متن یکی از سخرانی‌های ایشان با موضوع تکریم خانواده‌های شهدا و جانبازان استان هرمزگان را منتشر کرد.

دیدگاه رهبری در مورد برترین نمادهای انقلاب سایت منتسب به حضرت آیت‌الله ‌ای، متن سخرانی ایشان در مورد تکریم خانواده‌های معظم شهدا و رزمندگان و جانبازان استان هرمزگان و دیدار با آنان را منتشر کرد.

متن سخرانی به شرح زیر است:

"بسم الله الرّحمن الرّحیم
اوّلاً به یکایک مردم عزیز هرمزگان سلام می‌‌رسانم و تقدیر و تکریمِ خودم را از این مردم عزیز که در طول زمان همواره برجستگی‌هایی از خودشان نشان داده‌اند، عرض می‌کنم. به خانواده‌های معظّم شهیدان و همچنین خانواده‌های جانبازان و رزمندگان، سلام و احترام عرض می‌کنیم.

شما اشاره کردید که مردم هرمزگان از اوّل انقلاب در وادی مبارزه و مجاهدت بوده‌اند؛ من عرض می‌کنم تاریخ مجاهدت و مبارزه هرمزگان بیش از این‌ها است، خیلی قبل از این‌ها است؛ همین جزیره هرمز -که شما اشاره کردید- یک یادگار تاریخیِ مبارزه این مردم است؛ خود بندرعبّاس همین جور؛ این نشان‌دهنده این است که عنصر شجاعت و دفاع از حق در این استان نهادینه شده؛ این خیلی باارزش است. افتخاراتی هم که اشاره کردید، همه درست است؛ یعنی آنچه در مورد تشکیل نیروی دریایی، حضور در جبهه‌های بزرگِ دفاع از کشور و دفاع از اسلام و نظام جمهوری اسلامی گفتید، در همه این‌ها انصافاً هرمزگان یک برجستگی از خودش نشان داده؛ در این هیچ تردیدی ما نداریم، این را می‌دانیم؛ بنابراین کاری که شما شروع کرده‌اید -که تجلیل از شهدای هرمزگان است- کار بسیار خوب و لازمی است و یک وظیفه بر عهده همه است.

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

هرمزگان ,خانواده‌های ,مردم ,یک ,استان ,مورد ,در مورد ,دفاع از ,مردم عزیز ,متن سخرانی ,را منتشر ,جانبازان استان هرمزگان

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

*.:。✿چند متر مکعب عشق*゚ *.:。✿*゚ conftwischopsno وبگاه اشعار رضوی | شعر در مدح امام رضا(ع) بقعه آقا سید علی كیا در شلمان در آتش سوخت + تصاویر موشی چت | چت روم موشی | chatroommoshi M&MSUBTITLE enespoter دنیای ثبت Jay's collection vewatyli1975