محل تبلیغات شما
محمود نوروزی» حافظ و قاری قرآن کریم در بیان خاطره‌ای از شهید حاج قاسم سلیمانی، گفت: بندگان خدای مهربان کسانی هستند که با تواضع و وقار در زمین قدم می‌گذارند»؛ انگار این آیه یک‌بار از زبان من در فضای مسجد پیچیده می‌شد و یک بار در آیینه رفتار این مرد دیده می‌شد. حاج‌قاسم تمام بزرگی را در تواضع خلاصه کرده بود دوبار این آیه را تکرار کردم وَ عِبادُ الرَّحمَنِ الَّذِینَ یَمشُونَ عَلَی الاَرضِ هَونا؛ بندگان خدای مهربان کسانی هستند که با تواضع و وقار در زمین قدم می‌گذارند؛ انگار این آیه یک‌بار از زبان من در فضای مسجد پیچیده می‌شد و یک بار در آیینه رفتار این مرد دیده می‌شد».

محمود نوروزی» حافظ و قاری قرآن کریم این خاطره را از مراسم مادر شهیدی به یاد دارد که بعد از ۳۰ سال فراق، به فرزند شهیدش پیوسته بود و او را برای تلاوت قرآن دعوت کرده بودند. نوروزی می‌گوید: داشتم آیات را مرور می‌کردم که آیات پایانی سوره فرقان» به ذهنم رسید. تلاوت را شروع کردم و چند دقیقه‌ای از تلاوتم گذشت که نگاهم به در ورودی مسجد افتاد. آقایی را دیدم وارد مسجد شد. آرام‌آرام چند قدم برداشت، جایی را پیدا کرد و دو زانو نشست. با مهربانی از پسر کوچکی که بین مردم قرآن پخش می‌کرد، یک جلد قرآن گرفت و شروع کرد به خواندن.

با خودم گفتم درست می‌بینم، واقعا خودش است؟! دوباره نگاهش کردم، خودش بود سردار حاج قاسم سلیمانی؛ در نهایت تواضع نشسته بود، نه پشتی، نه جایگاهی و نه تشریفاتی، مانند یک فرد معمولی در میان جمعیت.!».

حدیثی از امیرالمؤمنین(ع) درخصوص گنجایش فکر + تصویرنوشته

معنای بزرگواری از منظر امام حسن(ع) + تصویرنوشته

طرز تهیه سوپ خوشمزه برای روز‌های سرد

قرآن ,مسجد ,یک ,تواضع ,می‌شد ,آیه ,این آیه ,از زبان ,زبان من ,من در ,در فضای ,مسجد پیچیده می‌شد ,مهربان کسانی هستند ,خدای مهربان کسانی

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

عشق والیبال تفسیر آفتـاب حافـــــــــــظانه spoolleanlighbar آموزش همه چی snoopsaglayti tbusbescilo دانلود مقاله ، کتاب ، جزوه و تحقیق دانلود فیلم و سریال خارجی ciatheaconma